19 kwietnia 2017 Udostępnij

Panele szklane – nowoczesna i elegancka kuchnia

Panele szklane do kuchni w ostatnim czasie cieszą się niezwykle dużą popularnością. Dlaczego? Czym są? Otóż, to nic innego, jak - jak sama ich nazwa wskazuje - zdjęcia na szkle. Najczęściej umieszczane są między innymi między szafkami a blatem. Potrafią perfekcyjnie urozmaicić każde wnętrze, niezależnie od wybranego zdjęcia oraz wielkości paneli. Obecnie istnieje możliwość wyboru indywidualnego motywu.

Szklane panele są odporne na upływ czasu, a co najważniejsze - potrafią stworzyć niesamowite efekty dekoracyjne. Bez względu na wybrane zdjęcie, panele te prezentują się zawsze elegancko oraz oryginalnie, dzięki czemu wnętrze własnej kuchni można urządzić w niezwykły sposób. Należy również wspomnieć, iż panele tego typu stanowią najlepszej jakości alternatywę dla płytek nowoczesnych, nie posiadających już tak pięknych cech, jak panele szklane. Coraz częściej bowiem stawia się na nowoczesność oraz obrazy realistyczne, aniżeli płytki z powtarzającym się wciąż wzorem.

Gdzie i jak zastosować panele szklane?

Wnętrze w każdej kuchni można zagospodarować w dowolny sposób, a ograniczeniem niejednokrotnie staje się jedynie gust oraz wyobraźnia. Mimo to, panele szklane zawsze będą rozwiązaniem idealnym. Można je stosować bez jakichkolwiek dylematów. Jak? Wypełnia się nimi przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami, a nawet... wykłada podłogę, która wówczas wygląda wręcz magicznie.

To jednak nie wszystko - panele tego typu można zastosować nie tylko w kuchni, ale także w salonie, łazience oraz własnym pokoju, na przykład sypialni, gościnnym, bądź też dziecięcym. Coraz częściej panele szklane spotyka się również w holu, popularnym przedpokoju oraz jadalniach. Sięgają po nie również chociażby restauracje, hotele czy firmy o różnorodnych specjalizacjach.

Stylistyka, kategorie, barwy...

Zdjęcia na szkle można wybrać w dowolny sposób. Według preferencji, gustu, wyobraźni, marzeń, bądź też wnętrza danego pomieszczenia oraz po prostu - ulubionego obrazu. Każda metoda doboru jest właściwa, dlatego nie warto się wahać. Natura, abstrakcja, miasta, pejzaże, a nawet panele o tematyce sportowej - firmy zajmujące się w produkcji oraz montażu paneli szklanych posiadają różnorodne kategorie, które pozwalają każdemu klientowi znaleźć odpowiedni, najbardziej oryginalny oraz przemawiający do niego obraz. Wystarczy jedynie znaleźć miejsce, określić jego położenie oraz dopasować odpowiednio do danego wystroju wnętrza oraz pomieszczenia.

Panele można podzielić również na kilka mniejszych, tworzących całość. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru tafli - jeden obraz może składać się z jednej części, bądź też kilku mniejszych, które po złączeniu tworzą magiczne zdjęcie. Warto także mieć na uwadze, iż firmy niejednokrotnie umożliwiają własnym klientom stworzenie paneli z własnych zdjęć, wykorzystując indywidualne koncepcje oraz wyobraźnię. Taką możliwość znajdziemy choćby w sklepie online www.axitech.pl. Polecam zapoznać się z jego ofertą!

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)