10 grudnia 2016 Udostępnij

Wyciskarki Hurom

Przygotowując wyposażenie wnętrza swojego domu warto postawić także na urządzenia praktyczne, które sprawią, że będziemy mieli duże pole do popisu w naszej kuchni. Nie możemy zapominać, że sprzęty do domu muszą być dobre jakościowo, przygotowane z najlepszych komponentów, szczególnie gdy chodzi o produkty, które będą miały bezpośredni kontakt z żywnością. Wybierając akcesoria do domu warto postawić również na sprzęt umożliwiający nam przygotowywanie smacznych soków ze świeżych warzyw i owoców. Możemy skorzystać z szerokiego asortymentu w sklepach, gdzie znajdziemy marki posiadające w swojej ofercie bardzo dobre sprzęty.

Sokowirówka a może wyciskarka?

Jeszcze nie tak dawno w naszym kraju masowo sprzedawały się sokowirówki, które były od zawsze najpopularniejszym sprzętem umożliwiającym nam przygotowywanie smacznego i zdrowego soku. Stosunkowo tanie i wydajne, dawały możliwość skosztowania soku, który rzeczywiście świetnie smakował i był idealnym dodatkiem do naszej diety. Natomiast jeśli chodzi o inne dostępne propozycje, to od ostatnich kilku lat rośnie popularność wyciskarek do soków. Działają one na zupełnie innej zasadzie. Są wydajniejsze, mimo iż pracują wolniej - gwarantują nam jakościowo sok na zdecydowanie wyższym poziomie, co powinno mieć dla nas istotne znaczenie.

 

 

Wyciskarka – zasada działania

Wyciskarka to urządzenie, które może przypominać nam maszynkę do mięsa. Jej sercem jest specjalnie przygotowywany wałek z super twardego plastiku, który będzie odpowiadał za miażdżenie surowców i pozyskiwanie z nich tego, co rzeczywiście najcenniejsze a więc pysznego owocowego czy warzywnego soku. Wyciskarka pracuje wolnymi obrotami, dlatego inaczej niż sokowirówka nie będzie niszczyć cennych wartości napoju, jaki za jej pomocą przygotowujemy. Nie będzie także problemów z jego utlenianiem i tym samym mamy gwarancję, że taki sok będzie świetnie smakował i będzie można go przechowywać - bez nieprzyjemnej pianki.

Producenci wyciskarek

W tym momencie produkcją wyciskarek zajmuje się coraz więcej firm. Moda na zdrową żywność na pewno wpłynęła na rozwój tego rynku i tym samym pojawiło się wiele marek, które chciały skorzystać z dużej popularności tego typu urządzeń. Należy jednak wiedzieć, że nie każdy sprzęt rzeczywiście będzie dobry jakościowo. Ojczyzną wyciskarek jest Korea Południowa i tam przygotowuje się najlepsze urządzenia, dlatego produkty z tego rynku zawsze będą jakościowo perfekcyjne. Jeśli chodzi o wyciskarki, jakie można polecić to na pewno znajdzie się wśród nich marka Hurom. Sprzęt koreańskiego producenta jest solidnie wykonany i charakteryzuje się estetycznym wyglądem.

wyciskarka Hurom

Wyciskarki Hurom – dlaczego je wybrać?

Wyciskarki do soków Hurom to prawdziwa klasyka urządzeń do przygotowywania świeżego soku. Każdy kto zdecyduje się na wykorzystywanie tego sprzętu powinien być zachwycony jego wykonaniem. Sprzęt jest idealnie skonstruowany a sercem tej wyciskarki jest jeden lub dwa wałki wykonane z ULTEMU - znanego z narzędzi chirurgicznych. To super twardy plastik, który jest perfekcyjnie przygotowany, charakteryzuje się wielką wytrzymałością, dzięki czemu będzie doskonale miażdżył surowce i uzyska z nich to co najlepsze. Miąższ po przygotowaniu soku będzie praktycznie suchy a to świadczy o jakości i skuteczności tego produktu.

Całość urządzenia wykonana jest z elementów wolnych od bisfenoli, które jak udowodniono mogą powodować raka, dlatego na tą kwestię również warto zwrócić uwagę. Urządzenia Hurom wykonują około 40-50 obrotów na minutę, co jak wskazują specjaliści medyczni jest najlepszym wynikiem, gdy chodzi o przygotowywanie soku. Jest to połączenie maksymalizacji efektu działania sprzętu z jednoczesnym uzyskiwaniem perfekcyjnych wartości odżywczych soków.

Wyciskarki do soków – więcej możliwości

Jeśli chodzi o taki sprzęt jak wyciskarka do owoców i warzyw, większość producentów przygotowuje nam urządzenia, które oferują maksimum możliwości i najwyższą jakość. Większość tych sprzętów, jakie obecnie dostajemy to wyciskarki przygotowane w taki sposób, że możemy je uznać za urządzenia wielofunkcyjne. Podobnie będzie, gdy chodzi o wyciskarki Hurom, które w niektórych modelach przez dodatkowe nasadki dadzą nam między innymi możliwość mielenia kawy czy przypraw a nawet formowania makaronu czy przygotowywania ciasta. W ten sposób mimo tak dużego wydatku, każdy użytkownik będzie ze swojego sprzętu zadowolony. Jakość ma duże znaczenie - mimo wysokiej ceny, dodatkowe funkcje w dużej mierze rekompensują koszty, jakie użytkownik tego sprzętu musi ponieść.

Wyciskarka Hurom – wybór doskonały

Przygotowująca sok w trzech etapach wyciskarka Hurom jest naprawdę godna polecenia. To urządzenie perfekcyjne dla tych osób, które będą stosowały terapię sokową. Dzięki temu sprzętowi uzyskają oni sok jakościowo idealny. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowywania soku z takich składników jak warzywa liściaste czy owoce jagodowe, czego inne sprzęty nam nie zagwarantują.

Komentarze (0)