28 marca 2017 Udostępnij

WAJNERT MEBLE najbardziej uhonorowanym wystawcą Targów Meble Polska 2017

W dniach 14-17 marca 2017 roku Poznań zamienił się w stolicę polskich mebli przy okazji międzynarodowych Targów Meble Polska 2017 r. WAJNERT MEBLE – wiodący producent mebli wypoczynkowych i systemowych – to najbardziej uhonorowany wystawca tegorocznych Targów – od tytułu Ambasadora Meblarstwa dla Wiesława Wajnerta, Prezesa Zarządu firmy, poprzez Złoty Medal 2017 dla kolekcji Barcelona, aż po statuetkę Acanthus Aurelus za najlepsze stoisko. Zrealizowane z rozmachem wydarzenie Targi Meble Polska 2017 okrzyknięto największymi targami meblowymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród 20 tysięcy zwiedzających liczną grupę stanowili dystrybutorzy z ponad 50 krajów, którzy w jednym miejscu mogli zapoznać się z ofertą ponad 300 polskich firm meblarskich, wśród których ze szczególnym uznaniem spotkały się nowości w kolekcji marki Wajnert.

Firma WAJNERT MEBLE zaprezentowała zarówno swoje najbardziej uznane projekty, jak kolekcje mebli wypoczynkowych Kelly i Barcelona, jak i szereg nowości. Kolekcje mebli wypoczynkowych o wdzięcznych nazwach Belize, Hampton, Modo, Nesso i Salsa oraz kolekcje mebli systemowych – Metro, Back, Blik i Simi zaprezentowano w najmodniejszych kolorach – od pudrowego różu, poprzez inne pastele, jak również w butelkowej zieleni. Łącznie swoją premierę miało aż 5 tkanin obiciowych i 7 nowych kolorów skór. Uzupełnienie oferty stanowiły, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami stoliki okolicznościowe oraz fotele Sibu oraz Wing, które spotkały się z ogromnym uznaniem zwiedzających. – Wśród nowości marki Wajnert zaprezentowaliśmy 5 nowych kolekcji mebli wypoczynkowych oraz 4 nowe kolekcje mebli systemowych, w których zastosowaliśmy innowacyjne technologie, gwarantujące najwyższą trwałość oraz nieoceniony komfort. Planujemy, że nowa kolekcja będzie dostępna w sprzedaży już od lipca tego roku – zapowiada Aldona Czechowska, Product Manager WAJNERT MEBLE.

Poza nowościami podczas targów zaprezentowano kolekcję Kelly nagrodzoną tytułem Produkt Roku 2017 w konkursie Meble Plus. Serca i umysły jury targów zdobyła zaś kolekcja Barcelona, czego konsekwencją było przyznanie jej prestiżowego, Złotego Medalu 2017.

Jak się okazało, to był dopiero początek miłych niespodzianek, które czekały markę Wajnert i jej Zespół. Wiesław Wajnert, Prezes Zarządu WAJNERT MEBLE otrzymał wyróżnienie Ambasador Meblarstwa przyznany decyzją Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Wyróżnienie to otrzymują osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju polskiej branży meblarskiej. – Od ponad 30 lat tworzymy markę kojarzoną w Polsce i zagranicą nie tylko z wysoką jakością materiałów, z jakich powstają meble Wajnert, ale także z profesjonalizmem, dobrą energią, otwartością i odpowiedzialnością tworzących ją ludzi. Pomysły, idee, umiejętności, a także odwaga pozwoliły firmie WAJNERT MEBLE rozwinąć się w Polsce i na międzynarodowym rynku. Jesteśmy w czołówce polskich eksporterów mebli, co napawa nas dumą – powiedział Wiesław Wajnert.

To jednak nie koniec sukcesów marki Wajnert podczas targów Meble Polska 2017. Sofa Kelly oraz wybrany spośród nowości fotel Wing wyjątkowo przypadły do gustu blogerom, co zaowocowało wyborem produktów marki Wajnert do Bloggers Zone – strefy zaaranżowanej przez Ulę Michalak i Kasię Gal, popularne blogerki piszące o wnętrzach.

Doskonale zaaranżowane stoisko WAJNERT MEBLE otrzymało nagrodę Acanthus Aureus dla najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych. – W projekt naszego stoiska włączyliśmy mnóstwo roślinności w postaci kwiatów w donicach, obrazów z motywem roślinnym i ukwieconych tapet. Tu wszędzie są florystyczne motywy, a do tego meble w najmodniejszych kolorach! Wszystko po to, by wiosna zawitała w pełni do naszych wnętrz! – podsumowuje Aldona Czechowska.

Więcej informacji na www.wajnert.pl.

Informacja prasowa

Komentarze (0)