18 kwietnia 2019 Udostępnij

Nowoczesne lampy wiszące LED

Oświetlenie we wnętrzach potrafi wspaniale podkreślić styl aranżacji. Jeśli interesują Cię nowoczesne lampy wiszące LED warto poszukać minimalistycznych form. Zwłaszcza, że są to produkty dające ogromne pole do kreatywności.

Kilka słów o oświetleniu LED

W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia lampy LED w zasadzie nie mają wad. Nawet ich cena, na którą zwracali uwagę przeciwnicy, już dawno stała się przystępna dla każdego. A oszczędności, które możemy poczynić montując w domu czy lokalu lampy LED są naprawdę imponujące.

Dioda LED jest najbardziej energooszczędnym źródłem światła. Przykładowo żarówka LED o mocy 10W daje tyle światła, co standardowa żarówka 75W. A pobiera ponad 7 razy mniej energii. Ponadto lampy LED są dużo bardziej wytrzymałe niż standardowe oświetlenie. Ich żywotność to od dwóch do nawet siedmiu lat! Warto zainwestować w żarówki diodowe LED, aby cieszyć się komfortem, oszczędnościami i brakiem konieczności częstej wymiany żarówek.

lampy wiszące LED

Lampy wiszące LED polskiego producenta

Wybierając lampy wiszące LED warto zwrócić się ku rodzimym producentom. Polska firma AQForm to czołowy twórca wysokiej klasy lamp. Produkty oferowane są w naprawdę ogromnej gamie jeśli chodzi o styl i funkcje. To oświetlenia najwyższej jakości – przeznaczone do domów, mieszkań, lokali usługowych, budynków użyteczności publicznej.

Jeśli chodzi o lampy wiszące LED, to firm AQForm celuje przede wszystkich w stylistykę nowoczesną oraz minimalistyczną. Często pojawiają się nowe kolekcje oświetlenia, dopasowane do coraz szerszej gamy gustów. Przykładowo osoby szukające wiszących lamp LED powinny zapoznać się z kolekcjami Lens Line oraz Rafter. Są to lampy wykorzystujące soczewki i diody, dzięki czemu doskonale nadają się do tworzenia nowoczesnych oświetleń liniowych.

Przegląd nowoczesnych lamp wiszących LED – lampy liniowe

Przyjrzyjmy się kolekcji Lens Line Led AQForm, w ramach której można kupić niezwykle eleganckie, liniowe lampy wiszące LED wyposażone w nowoczesne diody elektroluminescencyjne. W tych liniowych lampach macie możliwość wyboru kąta świecenia, co dotychczas było zarezerwowane głównie dla oświetlenia punktowego. Możecie tu także wybrać sobie kąty świecenia, moc czy temperaturę barwy.

Drugą kolekcją, która zachwyci każdego miłośnika minimalistycznego oświetlania, jest AQForm Rafter. Macie tu trzy barwy światła do wyboru i różne długości, możliwość ściemniania oraz różne warianty montażu. Wiszące lampy LED Rafter mają kompaktową obudowę dostępną w 7 kolorach. Elegancki design dopełniają soczewki z czarnymi, lakierowanymi odbłyśnikami. 

Nowoczesne lampy AQForm to zresztą wiele innych produktów, które zachwycają minimalistyczną elegancją i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Warto przejrzeć całą ofertę tej polskiej marki.

Komentarze (0)