19 października 2022 Udostępnij

Gazetka promocyjna Jysk - wyposażenie domu i ogrodu w niższych cenach

Jysk to sieć sklepów, która zajmuje się sprzedażą wyposażenia domu i ogrodu.. Dzięki gazetce promocyjnej Jysk można przejrzeć najnowsze oferty i znaleźć najlepsze promocje!

Historia firmy Jysk

Jysk, duńska sieć sprzedająca supermarkety dekoracyjne, została założona w 1979 roku przez Larsa Larsena w Aarhus w Danii. W ciągu kolejnych kilkudziesięciu lat, po niewątpliwym sukcesie pierwszego sklepu, w całej Danii otwarto kilkanaście placówek. Ogromny sukces marki doprowadził do jej ekspansji poza granice w 1984 roku, kiedy to otwarto pierwszy sklep w Niemczech.

Larsen chciał, aby nazwa sklepu kojarzyła się z opisem kogoś lub czegoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Ten deskryptor ma kojarzyć się sklepowi z uczciwością, skromnością i dokładnością. Cechy te mają kojarzyć się z rzetelnością oferowanych w sklepie produktów.

Sklepy Jysk w Polsce istnieją od 2000 roku. Siedziba firmy i pierwszy sklep Jysk powstały w Gdańsku. W ponad 200 polskich sklepach zakupy robi blisko 12 milionów Polaków. Dzieje się tak dzięki szybkiemu rozwojowi sieci, która w błyskawicznym tempie otwiera nowe sklepy, dając pracę ponad dwóm tysiącom osób.

Jysk oferuje: Wyposażenie domu i ogrodu

Sklepy Jysk posiadają szeroki wybór wyposażenia domu. Znajdziesz tu szeroki wybór pościeli, w tym meble do sypialni, kołdry i inne dekoracje. Posiadają również meble do salonu i łazienki, stoły, zasłony i inne meble. W sklepach tej sieci znajdziesz również produkty do ogrodu: donice i parasole, trampoliny, hamaki, trampoliny. Jysk oferuje klientom szeroki wybór produktów i ich różnorodną stylistykę, dzięki czemu klienci mogą znaleźć odpowiedni dla siebie produkt.

Aktualna gazetka Jysk - śledź ofertę sklepu, aby skorzystać z promocyjnych ofert

Gazetka promocyjna Jysk oferuje świetne okazje do spełnienia Twoich potrzeb zakupowych. Dzięki ulotkom promocyjnym Jysk nie przegapisz najnowszych ofert cenowych. Możesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami Jysk i znaleźć produkty w atrakcyjnych cenach, korzystając z nowej ulotki promocyjnej. Warto poświęcić trochę czasu i przejrzeć katalog Jysk, w którym wyszczególnione są promocje obowiązujące w okresie wyprzedaży, zanim zaplanujesz wizytę w sklepie.

Fotel z katalogiem Jysk

Przejrzyj katalog Jysk!

Zobacz jakie promocje i rabaty ma do zaoferowania Jysk. Sprawdź, które produkty z oferty sklepu możesz kupić w niższej cenie! Przeglądanie online pozwala szybko i łatwo przejrzeć aktualną ofertę cenową sieci gazetek i wybrać interesujące Cię artykuły.

Jysk wyprzedaże i promocje: Oszczędzanie jest proste

W sklepach Jysk można znaleźć świetne okazje do zrobienia większych zakupów. Warto śledzić obniżki cen i regularnie przeglądać gazetkę. Pierwszym krokiem do mądrych zakupów jest korzystanie z obniżek cen. Korzystając z aktualnych promocji Jysk można zaoszczędzić na wyposażeniu domu lub mieszkania, a także na uporządkowaniu ogrodu.

Jakie są godziny otwarcia sklepów Jysk

Informacje o godzinach otwarcia poszczególnych sklepów Jysk znajdziesz na stronie https://jysk.pl/znajdz-sklep. Klienci, którzy wolą robić zakupy przez internet, mogą skorzystać ze sklepu internetowego Jysk. Posiada on szeroki wybór produktów, które spełnią ich potrzeby, podobnie jak placówki stacjonarne. Dostawa do sklepu internetowego Jysk jest bezpłatna.

Ceny w sklepach Jysk

Promocje Jysk na meble, akcesoria, dekoracje i wyposażenie ogrodu pozwolą Ci zdobyć potrzebne produkty w niższej cenie. Możesz zaoszczędzić kupując podczas wyprzedaży i promocji. Jysk oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Komentarze (0)