15 lutego 2017 Udostępnij

Dlaczego firany na metry są najlepsze – 4 powody

Gotowa firanka czy może firana w metraży, którą uszyjesz samodzielnie (bądź zlecisz jej przygotowanie) ? Choć gotowe firany uznawane są za bardziej wygodne, firany kupowane w metrażu też mają swoje zalety, Sprawdź jakie !

Indywidualna aranżacja okna

Gotowa firanka, mimo iż wzorów na rynku są setki, zawsze niesie ze sobą ryzyko tego, że identyczną aranżację będzie mieć nasza znienawidzona sąsiadka. Tymczasem firana z metrażu szyta samodzielnie (a nawet przez krawcową wg. projektu) daje absolutną pewność, że dekoracja okna jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i indywidualna.

Możliwość wykonania każdego projektu firanki

Kupując firany na metry można uszyć w zasadzie każdą firanę. Nie ogranicza nas nic, poza własną wyobraźnią i ewentualnie właściwościami materiału, z którego firana będzie wykonana. Materiał można tez dowolnie łączyć oraz tworzyć całe aranżacje z dopasowanymi zasłonami, draperiami czy innymi elementami. Coraz modniejsze staje się też zdobienie firan techniką  decoupage. Decydując się na firany na metry i ich uszycie, można zrealizować każdy, nawet najbardziej niekonwencjonalny pomysł.

Niska cena firanki

Firany w metrażu są z założenia tańsze niż gotowe firany już uszyte i przygotowane do założenia. Oczywiście cena firany na metry to nie jedyny koszt aranżacji okna, doliczyć trzeba również cenę obszycia, taśmy marszczącej, wszycia tunelu czy innych prac oraz własny czas poświęcony na przygotowanie firany (bądź koszt pracy krawcowej). W większości przypadków suma ta i tak będzie niższa niż cena gotowej firany.

Duma z własnoręcznie uszytej firanki

A na koniec coś, czego absolutnie nie da się kupić- poczucie sprawstwa i duma z tego, że coś udało się zrobić własnoręcznie! Jeśli zdecydujesz się na uszycie firany samodzielnie, to mimo ewentualnych trudności (które na początku zdarzają się każdemu), możesz liczyć na prawdziwą satysfakcję i pewność, że nikt inny takiej firanki jak Twoja mieć nie będzie. Szycie, tak jak inne prace i robótki ręczne, uspokajają i odprężają. Dlatego to również świetny sposób na relaks.

Duży wybór tanich i modnych ekskluzywnych polskich firanek na metry do pokoju i salonu, firanki metrażowe żakardowe i woalowe, firany na metry do kuchni i dla dzieci znajdziesz w sklepie internetowym https://firaneo.pl/firany-na-metry

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)