9 lipca 2018 Udostępnij

Szybka metamorfoza wnętrza? 3 sprawdzone wskazówki

Zależy Ci na tym, aby odświeżyć swoje „4 kąty”? Nie masz pieniędzy i czasu na drogi, żmudny remont? Nie martw się. Dzięki naszym wskazówkom nadasz swojemu mieszkaniu drugie życie. Szybko, niedrogo i… spektakularnie! Metamorfoza salonu, sypialni czy kuchni wcale nie musi być kosztowna. Co zrobić, aby nie wydać fortuny na remont?

Pomaluj meble i podłogę

Aby spektakularnie zmienić wnętrze, wcale nie musisz kupować nowych mebli. Wystarczy, że… pomalujesz je na zupełnie inny kolor. Nie, to wcale nie żart. Dzięki nowoczesnym, dostępnym na rynku farbom precyzyjnie pokryjesz kolorem szafki, półki i blaty. Jeśli zechcesz pójść o krok dalej, możesz sięgnąć także po farbę do glazury i terakoty i zamienić nudne szare kafelki w czarno-białą szachownicę lub soczyście zieloną łąkę.

Zmień dodatki

Nie bez przyczyny mówi się, że to dodatki tworzą klimat wnętrza. Zwłaszcza na tle klasycznych, tradycyjnych mebli aranżacji pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt. Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie wyglądało naprawdę wyjątkowo, pożegnaj stare, gromadzone latami akcesoria, zastępując je nowymi — o spójnej kolorystyce i harmonijnej stylistyce. Zanim wybierzesz dodatki, zastanów się, jaki efekt chciałbyś osiągnąć. Dzięki temu będzie wybierał produkty według określonego klucza i unikniesz efektu aranżacyjnego chaosu.

Rada: nie kupuj przypadkowych przedmiotów, kierując się jedynie ich estetyką. Co z tego, że ten wazon jest naprawdę piękny, skoro zupełnie nie będzie pasował do innych akcesoriów w salonie?

Sięgnij po naklejki na drzwi

Źródło: https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-drzwi-195.html

Kolejnym elementem, który widowiskowo odmieni Twoje mieszkanie, mogą być… naklejki na drzwi. Przyklejone bezpośrednio do ich powierzchni sprawią, że wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i niezwykle oryginalnie. Soczysta limonka z miętą, sok malinowy a może orzeźwiająca coca-cola? Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów z powodzeniem dostosujesz naklejkę nie tylko do charakteru pomieszczenia oraz do własnych preferencji. Wykonane z folii z technologią RAPID AIR pozwalają na łatwą, szybką i precyzyjną aplikację. Bez ryzyka nieestetycznych pęcherzyków pod folią. Istotnym walorem naklejek na drzwi jest również możliwość ukrycia pod nimi drobnych zarysowań czy uszkodzeń, które poprzez lata użytkowania noszą na sobie skrzydła.

Komentarze (0)