1 czerwca 2016 Udostępnij

Ustępowa miska wisząca GROHE – wygoda i styl

Grohe to europejski lider i jeden z największych graczy na świecie w produkcji urządzeń sanitarnych. Wyróżnia się jakością, stylem i użytkowością wykonywanych przez siebie systemów. Efekty tego wyrażają się nie tylko w prestiżowych konkursach międzynarodowych (Grohe, jako pierwszy producent sanitarny, zdobyło nagrodę red dot: design of the year), ale przede wszystkim w produktach, które wychodzą spod skrzydła firmy. Jednym z nich jest ustępowa miska wisząca, której specyfikę omówimy poniżej.

stelaż podtynkowy z miską wc​GROHE VILLEROY O.NOVO – ZESTAW DLA CIEBIE

Na rynku urządzeń sanitarnych wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje misek ustępowych: tradycyjne (stojące, które montuje się do podłoża przy pomocy śrub i maskuje) oraz wiszące (wbudowane w gotowe konstrukcje, montowane na specjalnych stelażach). Grohe proponuje te drugie rozwiązanie – wisząca miski ustępowe z wolnoopadającą deską to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę i styl.

Miska ustępowa Grohe produkowana jest przy użyciu nowoczesnych materiałów ceramicznych, tylko do użytku sanitarnego. Jej wymiary to 360 x 560 mm, a mocowana jest na dwóch śrubach M12x150mm. Jednorazowo spłukuje 4.5 litra wody. Na życzenie klienta można dobudować zestaw mocujący (specjalną ramę, która jeszcze bardziej ustabilnia pozycję miski) oraz deskę sedesową z zawiasami softclosing (wykonaną z tworzywa sztucznego Duroplast).

CO DO TEGO?

Grohe stawia na kompleksowość, zatem można zamówić gotowy zestaw, w skład którego wchodzą:

  • Nowoczesny stelaż RAPID SL, umożliwiajcy montaż przyścienny oraz umieszczenie zestawu w ścianie szkieletowej, jest też przystosowany do zabudowy suchej. Stelaż nadaje się do miski wiszącej, której rozstaw otworó wynosi 18 lub 23cm. Posiada funkcję pneumatycznego spłukiwania w trzech wariantach: dwudzielnym, start/stop lub bez przerywania.
  • Przycisk uruchamiający SKATE COSMOPOLITAN (pionowy), który wykonany jest z powłoki chromowej GROHE StarLight. Dla zmniejszenia zużycia wody został użyty system GROHE EcoJoy – pozwala na oszczędzenie aż 50% wody używanej w toalecie i to bez najmniejszego wpływu na jakość działania miski.
  • Podkładka wyciszająca, kątowniki wsporniki do przyściennegom montażu
  • System Grohe Fresh – unikatowy i innowacyjny system, który zapewnia nieprzerwaną higienę i czystość dzięki kostkom oczyszczającym. Dotychczas nie było możliwe otworzenie zbiornika zabudowanego. System Grohe Fresh posiada płytkę aktywującą, łatwą do otworzenia w kilka sekund, która otwiera się jak drzwiczki. Kostkę wsuwa się po prowadnicy do zbiornika, co zajmuje kilka sekund, a sam system pasuje do wszystkich zbiorników Grohe.

POSTAW NA WYGODĘ, OSZCZĘDNOŚĆ I DESIGN

Grohe to producent, który stawia na jakość, wygodę, ale także na oszczędzanie wody – to bardzo istotne w dzisiejszych czasach, w których szczególnie należy dbać o ekologię. Miski ustępowe, które proponuje, są stylowe i użyteczne – zamówienie ich w pełnym zestawie gwarantuje spokojne i oszczędne korzystanie z toalety. Zapoznaj się z ofertą Grohe, a Twoja łazienka wypełni się duchem innowacyjności i ekologii!

Gotowy zestaw montażowy:  stelaż podtynkowy z miską WC wisząca i deską wolnoopadającą znajdziesz w sklepie IN360: http://in360.pl/grohe-villeroy-o-novo-zestaw-stelaz-podtynkowy-z-miska-wc-wiszaca-i-deska-wolnoopadajaca-7w1-38827000-5660h101.html

fot: grohe.com

Komentarze (0)