3 czerwca 2017 Udostępnij

Czysta przestrzeń

Branża usług rozwija się bardzo prężnie. Właściciele i zarządcy dbają o przestrzenie użytkowe bardzo skrupulatnie. Każde z miejsc, w których znajdują się klienci lub inni użytkownicy powinno spełniać konkretne warunki. Jednym z ważniejszych wytycznych jest utrzymanie przestrzeni w jak najlepszej czystości. Miejsca czyste budzą zaufanie oraz wpływają na komfort użytkownika.

Konserwacja powierzchni płaskich

Przestrzenie użytkowe to bardzo szerokie pojęcie. Mieszczą się w nim najróżniejsze miejsca, od magazynów, fabryk, po hale handlowe, centra handlowe, a także biura, ośrodki kultury, uniwersytety, czy szkoły. Wszystkie te miejsca wymagają szczególnej dbałości o ich wygląd. Użytkowanie tych przestrzeni przez dużą ilość ludzi powoduje często trudne do usunięcia zabrudzenia na powierzchni podłóg. Dotyczy to nie tylko okresu jesienno-zimowego, ale również wiosenno-letniego. Zwykłe zabiegi konserwacyjne wielokrotnie nie są w stanie usunąć zabrudzeń powstałych przez ślady obuwia, obcasów, kół oraz innych. W przypadku występowania takich zanieczyszczeń najlepszą opcją pozwalającą na uporanie się z problemem są polerki.

Polerki - gwarancja czystości podłóg

Postęp technologiczny pozwala na wykorzystywania jego zdobyczy praktycznie w każdej dziedzinie. W kategorii utrzymywania czystości, do urządzeń będących prawdziwym technicznym cackiem, które doskonale spełniają swoje zadania, zaliczyć można polerki. Te urządzenia świetnie radzą sobie z usuwaniem nawet najcięższych zabrudzeń na powierzchni podłóg. Do tego polerki nie tylko usuwają plamy i trudne zabrudzenia, ale także konserwują powierzchnię podłogi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz specjalnych, dedykowanych polerce, środków czyszczących podłoga jest dodatkowo zakonserwowana i osiąga wysoki połysk. 

Technologia polerek 

Polerki to zaawansowane technologiczne urządzenia, których zadaniem jest utrzymanie powierzchni podłóg w czystości. Godnym zaufania producentem polerek jest firma Kärcher. Przedsiębiorstwo powstało w 1935 roku i od tamtego czasu sukcesywnie budowało swoją markę, którą cechuje wysoka jakość wykonania, niezawodność produkowanych urządzeń oraz profesjonalizm. W swojej branży Kärcher nie ma sobie równych. Firma każdego roku notuje rekordowe wzrosty sprzedaży urządzeń czyszczących. Kärcher jest producentem polerek, które gwarantują najwyższą jakość utrzymywania w czystości powierzchni płaskich.

Producent oferuje następujące rodzaje polerek (na podstawie https://www.kaercher.com/pl/professional/szorowarki-automatyczne/polerki.html):

1. Polerki Kärcher, modele BDP 50/2000 RS Bp Pack oraz BDP 50/2000 RS Bp

Modele te to polerki samojezdne (typ rydwan), która doskonale nadają się do powierzchni dużych rozmiarów. Urządzenia te usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Jest to możliwe dzięki bardzo wysokiej prędkości obrotowej, która osiąga nawet 2000 obrotów na minutę. Ważnym atutem polerek jest wbudowana w nie ładowarka (model BDP 50/2000 RS Bp Pack), dzięki czemu nie ma konieczności angażowania kolejnego urządzenia w celu zapewnienia energii. Ładowanie polerki jest bardzo wygodne, a zaawansowana bateria zapewnia wysoką trwałość urządzenia. Urządzenie nie wymaga regulacji ciśnienia kontaktowego, gdyż jest ono automatycznie ustawiane jako stałe nawet na nierównych powierzchniach. Polerka jest wyposażona także w zintegrowane odsysanie pyłu, dzięki czemu zapobiega się pyleniu podczas czyszczenia, a sam pył jest odprowadzany do prostej w obsłudze torebki filtracyjnej. Urządzenie to jest bardzo wydajne i zaprojektowane z myślą o użytkowniku, co potwierdza dobra manewrowość oraz zapewniająca dobrą widoczność podwyższona pozycja dla operatora.

2. Polerka Kärcher model BDP 50/1500 C

Ten model polerki, to urządzenie, które zostało zaprojektowane do polerowania powierzchni małych i średnich. Cechuje je ultra-wysoka prędkość obrotowa oraz idealnie sprawdza się na powierzchniach drewnianych, PCV lub pokrytych linoleum. Polerka BDP 50/1500 C świetnie nadaje się do hoteli, szkół, biurowców, restauracji, przychodni lekarskich, butików, muzeów oraz wielu innych podobnych typów. Gwarantuje ona takie same rezultaty czyszczenia, które uzyskuje się stosując powyższe modele. To idealne urządzenie dla firm sprzątających. Jego rozmiar zapewnia doskonałe prowadzenie i manewrowanie oraz docieranie do najtrudniejszych miejsc. Polerka ta jest bardzo cicha, nie powoduje pylenia i może pracować przez długi czas bez przerwy.

Polerki Kärcher - dobry wybór, czysty zysk!

Kärcher to producent, któremu można zaufać. Urządzenia produkowane przez Kärcher są najwyższej jakości, zapewniając bardzo dobre efekty użytkowania. Obsługa polerek jest łatwa i przyjazna użytkownikowi, a same urządzenia doskonałe czyszczą oraz konserwują podłogi, dlatego też warto wybrać polerki Kärcher.

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)