8 sierpnia 2016 Udostępnij

Stylowe wagi łazienkowe - Nowoczesny styl w naszej łazience.

Wchodzisz na wagę a tam psikus. Znowu 2 kg więcej. Skoro wagi nie da się oszukać, to chociaż można zachwycić się jej wyglądem. W końcu ważenie się na ładnej wadze to jakaś przyjemność. Tym bardziej, kiedy notorycznie masz za ciężki ręcznik. Nowoczesne wagi łazienkowe to już nie tylko przydatne urządzenia, ale też sposób na wzbogacenie łazienki o coś designerskiego.

Waga i tak Cię zdenerwuje, więc chociaż kup ładną

Każdy pamięta chyba te stare, toporne wagi mechaniczne sprzed lat. Ich ciężar wynosił co najmniej kilka kilogramów, małe literki zakrywała skutecznie wskazówka, a po każdym ważeniu trzeba było wagę skalować. Inaczej oszukiwała jeszcze bardziej niż zwykle. No właśnie, samo ważenie bywało bardzo niedokładne, bo niejednokrotnie rano wskazywało wyraźnie na 70 kg, a wieczorem już na 73. Na szczęście w świadomości ludzi doszło do zmian i teraz wszyscy chcą być fit. Każdy chce być piękny, otaczać się ładnymi rzeczami, więc i producenci idą za ciosem i oferują nam stylowe wagi łazienkowe. Żeby każdy był zadowolony i chudzielce i Ci cięższymi ręcznikami.

Obecnie na rynku nie brakuje wag z przezroczystego szkła, aluminiowych, z motywami kwiatowymi lub obrazami natury. Wszystko po to, by umilić nam ważenie i byśmy traktowali wagę, jako element codziennego życia. Jako coś ładnego, czego nie należy się bać, a wręcz przeciwnie – na co warto wskakiwać jak najczęściej.

Najciekawsze wagi łazienkowe

  • Stylizowane na poprzednie epoki – dla fanów stylu retro producenci przygotowali zegarowe wagi o staromodnym designie. Polecane są dla lekarzy, ale równie dobrze sprawdzą się też w domu zwyczajnego Kowalskiego, który z medycyną nie ma nic wspólnego. Te wagi mają zazwyczaj stalowe korpusy i zegar ustawiany ręcznie. Taka waga to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za gadżetami, ale lubują się w tradycjonalnym podejściu.
  • Przezroczyste wagi – wyglądają pięknie w nowoczesnych wnętrzach i z powodzeniem mogą stanowić integralny element ich wystroju. Wagi z przezroczystego szkła to zazwyczaj jedna tafla transparentnego materiału, cztery nóżki i wyświetlacz LCD. W sprzedaży dostępne są zarówno wagi z naturalnym, przezroczysto-białym kolorze oraz te barwione. Na wypadek, gdyby w łazience dominował jakiś kolor, pod który chcielibyśmy kupić wagę. Wagi produkowane są zarówno w kształcie kwadratów, jak i okręgów.
  • Wagi z nadrukami – dzięki wadze możesz poczuć w swojej łazience niecodzienny klimat. Waga łazienkowa może być zadrukowana rysunkiem plaży usłanej muszlami, fotografią miejskich świateł lub motywem kwiatowym. Do wyboru do koloru. Dużą popularnością cieszą się także wagi z motywami orientalnymi, przypominające wyposażenie SPA, albo z kolażami różnych obrazów. Z powodzeniem znajdziesz też wagi ze śmiesznymi obrazkami i motywami z bajek.
  • Wagi z motywującymi napisami – producenci przewidzieli też psychologiczne konsekwencje ważenia i zaprojektowali wagi, na których umieszczono podnoszące na duchu motta i motywujące cytaty. Przed wejściem na wagę Twoim oczom ukaże się tekst, który zmotywuje do dbania o siebie. Przyjemnie będzie zacząć dzień od spojrzenia na taki inspirujący przekaz. Szczególnie wtedy, kiedy chcesz, żeby waga pokazywała mniej kilogramów.
  • Geometryczne wzory na wagach – to nowy trend, który doskonale wpisuje się w nowoczesne wystroje mieszkań. Waga łazienkowa w geometryczne wzory może być doskonałą dekoracją. Szczególnie wtedy, gdy ustawimy ją na podłodze w jednolitym odcieniu. Paski, kwadraty, prostokąty, romby – waga może mieć dowolne wykończenie.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)