20 lutego 2018 Udostępnij

O jakich zabawkach marzy każde dziecko?

Każde dziecko ma swoje ulubione zabawki, za którymi wprost przepada. Godziny spędzone na zabawie nimi wcale nie nużą. Wręcz przeciwnie – angażują coraz bardziej, pobudzając kreatywność dziecka i zachęcając go do wykorzystywania zabawek na wszelkie możliwe sposoby. Co pewien czas na rynku pojawiają się produkty, które doskonale trafiają w gust najmłodszych. O jakich zabawkach marzy każdy maluch?

Invizimals

To karty kolekcjonerskie, które cieszą się dużą popularnością wśród maluchów, jak i starszych dzieci. Dają bowiem możliwości przeprowadzenia rozgrywki na planszy, jak i w wirtualnej rzeczywistości. Każda karta zawiera na odwrocie specjalny kod, który można zeskanować smartfonem i w ten jakże prosty sposób przenieść do gry online.

Invizimals to fantastyczne postaci, dysponujące określonymi magicznymi umiejętnościami. Pojawiły się one w różnych grach na konsole Sony i od razu zawładnęły dziecięcymi sercami, czy to miłośników gier planszowych, czy tych dziejących się w wirtualnej rzeczywistości. W trakcie rozgrywki moce poszczególnych postaci ewoluują, co urozmaica grę i sprawia, że dostarcza ona jeszcze więcej frajdy.

Cała seria Inivizimals to ponad 400 kart. Poszczególne talie można zakupić w całości lub mozolnie kompletować. Wszystko zależy od upodobań naszej pociechy. Niewątpliwą zaletą jest to, iż w grze uczestniczyć może cała rodzina, co zagwarantuje dziecku nie lada rozrywkę.        

Lalki Monster High

To kolejne zabawki, których popularność wśród dzieci nie słabnie, mimo upływu lat. Po raz pierwszy pojawiły się one w sklepach 2010 roku, wraz z wejściem na ekrany serialu animowanego. Lalki te różnią się od klasycznych zabawek tego typu. Ich cechami charakterystycznymi są:

  • niepowtarzalny wygląd,
  • oryginalny strój.

Lalki nawiązują do świata fantasy, łącząc w sobie cechy ludzkie z cechami zombie, wilkołaków, mumii czy też innych potworów. Wyróżniają się mocnym makijażem i tatuażami na ciele. Mają również niezwykle oryginalne stroje. Dziewczynki uwielbiają te lalki także z uwagi na fakt, iż mogą do nich dokupić różnego rodzaju akcesoria, w tym ubrania, torby i plecaki.

Zabawa lalkami Monster High to nie tylko nie lada frajda. Dzięki tym zabawkom dziewczynki uczą się, jak ważne jest podkreślenie indywidualności i akceptacja odmienności zarówno własnej, jak i innych. Lalki mają zatem walor edukacyjny.

Transformers

Dużą popularnością cieszą się również figurki Transformers. Największą frajdę przynosi dziecko możliwość przekształcania postaci w pojazd. Dzięki szczegółowej stylistyce i oryginalnych akcesoriach zabawki prezentują się wręcz spektakularnie, doskonale odzwierciedlając bohaterów z filmów i gwarantując świetną zabawę.

My Little Pony

To kolejna seria zabawek, które przypadły do gustu dzieciom na całym świecie. Doskonale odwzorowanie postaci znanych z telewizyjnej bajki zachęca maluchów do zabawy. Oprócz bohaterów kreskówki na rynku dostępne są również różnego rodzaju akcesoria z bajkowego świata – Łabędzia Łódź, pojazd Tempest Shadow, zamek Kryształowe Królestwo czy też Statek Piracki.

Dzięki tym akcesoriom dziecko ma możliwość stworzenia własnego świata, który będzie imitował ten znany z bajki. Zagwarantuje to nie lada frajdę. Piękna kolorystyka oraz bezpieczny materiał z pewnością zachęcą naszą pociechę do zabawy. Nie ma mowy o nudzie. Mnogość postaci i dodatków sprawia, że z łatwością możemy urozmaicić dziecku rozrywkę.

Figurki Star Wars

Figurki Star Wars są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Wybierać możemy nie tylko spośród postaci dobrze znanych każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen, takich jak Anakin, Darth Maul, Han Solo, Rey, Darth Vader, Yoda, Chewbacca czy też Kylo Ren, ale również różnego rodzaju kosmicznych pojazdów i latających statków.

Na rynku oprócz standardowych figurek z filmu znaleźć możemy także serię Star Wars Lego. W sklepie znajdziemy zarówno zestawy produktów gotowych, jak i wymagające złożenia. Co jednak najważniejsze, figurki możemy łączyć z różnego rodzaju pojazdami bądź budowlami. W kategorii LEGO również najpopularniejsze są modele przedstawiające najważniejsze postaci sagi.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o kolejnej niezwykle popularnej kategorii, jaką stanowią produkty łączące konwencję Star Wars z Angry Birds, czyli ptaków z legendarnej już serii gier. Doskonałym na to przykładem są chociażby figurki Angry Birds Star Wars 2 z telepodem.

Dostępna oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Dzieci przepadają przede wszystkim za zabawkami, które przedstawiają ich ulubione postaci, urządzenia bądź pojazdy z bajek, filmów czy gier. Ich liczba w sklepie sięga wielu setek, dlatego bez problemu znajdziemy coś, co zadowoli naszą pociechę.

 

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)