23 grudnia 2019 Udostępnij

Dlaczego warto wybrać elektronarzędzia marki Makita

 

Istnieje wielu znakomitych producentów elektronarzędzi, a wiele osób ma własne preferencje dotyczące marki, której są lojalni. Chociaż wiele z tych marek produkuje podobne produkty, istnieje wiele powodów, aby wybierać jedną markę zamiast drugiej. Niektóre zalety korzystania z elektronarzędzi Makita obejmują:  

Ogromny wybór narzędzi

Makita produkuje jeden z największych dostępnych zestawów elektronarzędzi bezprzewodowych. Istnieje wiele bezprzewodowych narzędzi, które są dostępne w Makita, a które nie są dostępne u konkurencji, oraz wiele różnych rozmiarów i poziomów mocy tego samego narzędzia. Oznacza to, że możesz być pewien, że będziesz w stanie znaleźć idealne narzędzie dla swoich potrzeb. Oprócz szerokiej gamy narzędzi Makita produkuje różnorodne akcesoria do swoich narzędzi. Akcesoria te zwykle nie są przeznaczone wyłącznie do użytku z narzędziami Makita i mogą być używane z innymi markami. Ze względu na popularność i dostępność marki części i akcesoria do narzędzi Makita są bardzo łatwo dostępne.

Baterie i dostępne pakiety

Baterie Makita są dostępne w różnych rozmiarach ładowania, co oznacza, że możesz łatwo znaleźć rozmiar baterii odpowiadający Twoim potrzebom. Baterie te ładują się szybko, mają długi czas działania i są niezwykle trwałe, co oznacza, że mogą zużywać się przed zużyciem. Jeśli chcesz uzyskać pełną konfigurację elektronarzędzi, Makita oferuje różnorodne zestawy kombi, które są dostarczane z jednymi z najczęściej używanych elektronarzędzi bezprzewodowych. Te zestawy kombi można zazwyczaj kupić za cenę niższą niż cena zbiorcza każdego z poszczególnych narzędzi i często są dostarczane z bateriami dodatkowymi.

Makita jest znana z doskonałych standardów obsługi klienta. Jego przedstawiciele są łatwo dostępni i zawsze gotowi do pomocy. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować nowy plac budowy z pełnym zestawem narzędzi akumulatorowych, potrzebujesz wybrać markę narzędzi dla swojego warsztatu przemysłowego, czy potrzebujesz spójności w zestawie narzędzi podczas podróży do różnych miejsc pracy, warto rozważyć Makita jako producenta do twoich elektronarzędzi.

Szukasz sprawdzonego sklepu z elektronarzędziami marki Makita ? Odwiedź stronę e-sklepu https://www.e-metal.pl/ >>

Elektronarzędzia Makita z technologią MXT (Makita Xtra Torque) są przeznaczone do pracy w środowiskach, w których zawodzą inne produkty. Dziś jest najmocniejszy (60% mocniejszy niż narzędzia poprzedniej generacji) i najszybszy spośród wszystkich elektronarzędzi dostępnych na rynku. Ma doskonałe parametry operacyjne, dzięki czemu może być o krok przed „konkurentami”. Po pierwsze, elektronarzędzia z technologią MXT są niezwykle szybkie! Na przykład narzędzia 12 V mogą zapewnić 1600 obr / min, natomiast 14,4 V i 18 V mogą zapewnić 1800 obr / min. Pozwoli ci to, bez wysiłku, wywiercić otwór o średnicy 16 mm w murze lub o średnicy 80 mm w drewnie iglastym.

Po drugie, elektronarzędzia MXT mają niezwykle wysoki moment obrotowy: od 12 modeli przyrządów - do 62 Nm, od 18 - 80 Nm! Pomaga również zwiększyć wydajność podczas pracy z narzędziem MXT z Makita . Firmie udało się osiągnąć tak wysokie prędkości i momenty dzięki zastosowaniu silnego magnesu ziem rzadkich (zamiast cewki indukcyjnej) i metalowej skrzyni biegów o zwiększonej wytrzymałości.

 

Komentarze (0)