14 lutego 2017 Udostępnij

Firanki szyte czy gotowe ?

Zlecić uszycie czy wybrać gotową aranżację ? Na który sposób się zdecydować jeśli marzy się nam niebanalna stylizacja okna ? Jaką przewagę mają (i czy mają) firanki szyte nad gotowymi firanami ?

Firany gotowe – zalety

Kupowanie firanki gotowej to najprostsze rozwiązanie, choć wcale nie aż takie proste. Głównie dlatego, że wybór gotowych firanek jest naprawdę spory i przejrzenie wszystkich propozycji może zająć naprawdę sporo czasu. Stylizacja okna – by była udana, musi odpowiadać stylem wystrojowi wnętrza, a jednocześnie pełnić funkcje użytkowe – chronić przed wzrokiem sąsiadów i zasłaniać tyle ile chcemy by zasłaniała. Gotowa firana, choć od razu możemy zorientować się, jak będzie wyglądać, nie zawsze będzie niestety idealnie dopasowana. Nawet kupno gotowych firanek na wymiar karnisza może zawsze wymagać drobnej poprawy bądź przeróbki. Na pewno jednak, gotowe firany to wygodne rozwiązanie – również dla tych, którzy chcą swoją dekorację mieć szybko i nie męczyć się z jej przywieszeniem.

Firany szyte – zalety

Firany na zamówienie, szyte przez specjalistę to pewność niepowtarzalności kreacji okiennej. Szyte firany to zawsze osobny, nowy projekt .Nawet jeśli jest inspirowany już istniejącą stylizacją, to zawsze projektant może dodać coś od siebie, zgodnie z życzeniami czy wymogami zamawiającego. To zatem możliwość stworzenia dokładnie takiej firany o jakiej marzymy – z konkretnego materiału, w określonym kolorze, o dopasowanej do naszych potrzeb długości. Firanki szyte na zamówienie, to jakość bez kompromisów. Oczywiście, ta jakość i niepowtarzalność ma swoją cenę dlatego firanki szyte często są nieco droższym rozwiązaniem niż firany gotowe a na pewno droższym niż firany na metry.

Firanki szyte – do kuchni, sypialni i salonu

Zlecenie uszycia firan pozwala osiągnąć jeszcze jeden efekt – idealnego dopasowania aranżacji okna do stylu pomieszczenia. Wystarczy przygotować kilka zdjęć pomieszczenia i przynieść je bądź przesłać osobie zajmującej się szyciem firan. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, taka osoba będzie w stanie stworzyć niepowtarzalną stylizację i zaprojektować ją pod konkretne pomieszczenie uzyskują efekt idealnie dopasowanie firanki.

Firany do kuchni gotowe oraz szyte na wymiar, firanki kuchenne i zazdrostki żakardowe w sklepie internetowym https://firaneo.net/firany-do-kuchni

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)