24 listopada 2016 Udostępnij

Sprawdź czy wiedziałeś, jak włoska może być Twoja sypialnia

Włoski design staje się w Polsce z roku na rok coraz bardziej popularny. Meble z tego kraju kojarzą się coraz częściej z wysoką jakością wykonania i bogatym wzornictwem i zdobieniem. Tak faktycznie jest! Włosi, niezależnie od tego czy tworzą meble futurystyczne czy nawiązujące do baroku, zawsze stawiają na jakość. Poniżej przybliżymy Wam, drodzy Czytelnicy, nieco włoskiego stylu, który możecie wprowadzić w Waszych domach.

Wyjątkowa aranżacja utrzymana w pięknym barokowym stylu, charakteryzującym się przepychem i bogatym wzornictwem. W jej skład wchodzą wysokiej jakości włoskie meble – stylizowane szafki nocne i komody, pięknie zdobione łóżko oraz lekko falbaniaste zasłony.

Konstrukcja mebli wzoruje się na wystawnych, dworskich projektach, w których dominującą rolę pełnią wyraźnie zaznaczone zdobienia o charakterystycznych kształtach. Główny element aranżacji stanowi stolik nocny w wyrazistym białym kolorze, który w górnej części przechodzi w jasnobrązowe drewno. Ten kontrastowy efekt świetnie komponuje się np. z białą lub kremową ścianą.

NA ARANŻACJĘ TEJ WŁOSKIEJ SYPIALNI SKŁADA SIĘ:

  • Wysokiej jakości, malowane i odpowiednio zabezpieczone drewno
  • Bogate zdobienia, znakomicie pasujące do eleganckiego pomieszczenia
  • Dekoracyjne zasłony w ciemnobrązowym kolorze
  • Wygodne, stylowe łóżko z intrygującym projektem wysokiego wezgłowia

Aranżacja wystroju wnętrza pozwala odtworzyć w pokoju klimat barokowego przepychu i stworzyć pomieszczenie w stylu np. eleganckich włoskich sypialni. To znakomity pomysł na niestandardową domową przestrzeń lub pokój hotelowy utrzymany w nietypowym klimacie.

Aranżacja do sypialni ALF to utrzymany w minimalistycznym duchu projekt, w którym główną rolę gra połączenie naturalnego oświetlenia z kolorystyką umeblowania. Subtelne zestawienie kolorów daje w konsekwencji zrównoważony efekt końcowy – pełen harmonii i wewnętrznego spokoju.

Centralnym punktem aranżacji jest nowoczesne łóżko o charakterystycznej, łagodnej linii, w którym dominującą rolę pełnią subtelne obłości. Połączenie eleganckiej kolorystyki i wyrazistego projektu pozwoliło na uzyskanie wrażenia miękkości oraz zachęcającej wygody. Szczególną uwagę zwraca ergonomiczne zaokrąglenie w miejscu, w którym materacowany stelaż łączy się z wezgłowiem.

NA ARANŻACJĘ TEJ WŁOSKIEJ SYPIALNI SKŁADA SIĘ:

  • Włoskie meble w najlepszym, możliwym wydaniu – wygodne łóżko oraz elegancka szafka nocna
  • Nietypowe, funkcjonalne regały, „ukryte” w ścianie wykonanej z płyty
  • Stylowy dywanik o przyjemnej, jasnobrązowej kolorystyce
  • Spokojne, klasyczne zasłony w kolorze bieli
  • Nastrojowe dodatki i akcesoria – lampka nocna, białe ramy na obrazy

ALF łączy w sobie zarówno nutę futuryzmu, jak i klasyki. Przed wszystkim wyróżnia się tym, czym charakteryzują się najlepsze sypialnie włoskie – dominującym poczuciem komfortu oraz atmosferą błogiego wypoczynku w znajomym miejscu.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)