27 lutego 2017 Udostępnij

Dywany Shaggy – modne wyposażenie wnętrza

Na rynku mamy bardzo duży wybór różnych stylów dywanów. Stojąc przed decyzją, jaki rodzaj wybrać, warto zwrócić uwagę na dywany Shaggy. Co trzeba wiedzieć, aby cieszyć się elegancją i komfortem z ich posiadania?

Dywany Shaggy charakteryzują się długim i grubym włosiem, przez co są miękkie i przyjemne w dotyku. Przyjemnie jest chodzić bosymi stopami po takim puszystym dywanie, który niejako ujmuje nas w swoje delikatne objęcia. Dzięki niecodziennej strukturze oraz modnym wzorom i kształtom dywany te pasują do nowoczesnych wnętrz, jak również tych tradycyjnych - wszystko zależy od dodatków i wyposażenia wnętrza.

Dywany Shaggy doskonale prezentując się w salonach, sypialniach, pokojach dziennych, czy pokojach dziecięcych. Często ze względu na długość włosia nazywane są włochaczami. W ofertach rynkowych mamy wybór bogatej kolorystyki, nawet tych najbardziej nietypowych barw, co sprawia, że bez problemu można dopasować dywan do wystroju wnętrza w którym ma się znajdować. Dzięki odpowiedniemu strzyżeniu i procesowi produkcji niektóre dywany posiadają efekt 3D, co jest równie ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem. Dywany Shaggy mają różną długość włosia, najczęściej od 2 do 5 cm.

Zdjęcia: Dywany Shaggy w sklepie KochamyDywany.pl

Dywany Shaggy posiadają pożądane właściwości w codziennym użytkowaniu. Między innymi są dobrymi izolatorami akustycznymi, ponieważ zmniejszają przenikanie i rozchodzenie dźwięków. Ponadto dywany Shaggy ocieplają wnętrze, ponieważ ich runo działa jak warstwa izolacyjna zapobiegając uciekaniu ciepła z pomieszczenia. Dlatego idealnie nadają się do pokoju dziecka, w którym to zabawy często toczą się na podłodze. Włochacz zapewni dziecku komfort i ciepło. Dzięki właściwościom antyelektrostatycznym łatwiej jest zadbać o czystość, a codzienna pielęgnacja nie różni się od innych dywanów, przez co odkurzanie nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Zgodnie z zaleceniami warto, co jakiś czas wytrzepać dywan, czy też uprać stosownie do potrzeb. Dywany Shaggy charakteryzujące się wysoką jakością wykonania posiadają atest higieniczny oraz elektrostatyczny. Ponadto cechują się stabilnością poślizgową, odpornością na światło, przewodnictwem cieplnym, redukcją dzięków uderzeniowych oraz wysoką klasą komfortu.

Skłaniając się ku wyborowi dywanów Shaggy możemy zapewnić modne i komfortowe wyposażenie wnętrza.

Komentarze (0)