21 listopada 2017 Udostępnij

Jak urządzić pokój ucznia?

Chcesz sprawić, żeby pokój Twojego dziecka zachęcał je do nauki i rozwijania indywidualnych zainteresowań? Szukasz sposobu na zagospodarowanie marnowanej dotychczas powierzchni ścian? Sprawdź, dlaczego warto w aranżacji pokoju każdego ucznia zastosować magnetyczne tablice na ścianę.

Tablice ścinane w wersji kredowej, korkowej i magnetycznej to świetny wybór do każdego pomieszczenia. Ich zaletą jest nie tylko wyjątkowa funkcjonalność, ale także aspekt dekoracyjny, dzięki czemu każde wnętrze nabiera ciekawego charakteru.

Tablice magnetyczne dostępne są w różnych rozmiarach oraz w dopasowanych do indywidualnego gustu ramach. W pokoju młodszych dzieci sprawdzą się te w kolorowym obramowaniu, a w pokoju lubiących nowoczesność nastolatków np. w ramach aluminiowych. W dobrych sklepach znajdziemy także tablice magnetyczne w tradycyjnej drewnianej ramie, które mogą stać się ozdobą nie tylko pokoju dziecka, ale także kuchni przedpokoju czy domowego biura.

Zalety tablic magnetycznych

Tablice magnetyczne mają bardzo wiele zalet, a przystępne ceny zachęcają do wykorzystania ich potencjału nie tylko w pokoju dziecka. Przede wszystkim dobra tablica magnetyczna to zakup na wiele długich lat oraz gwarancja bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto, dzięki tablicy magnetycznej można zarówno cieszyć się możliwością tradycyjnego zapisywania notatek za pomocą specjalnych markerów, jak i korzystaniem z magnesów. Dzięki temu ten typ tablicy „rośnie” wraz z dzieckiem i w kreatywny sposób wspiera jego rozwój.

Tablice magnetyczne to także sposób na skuteczną ochronę ścian przed małymi i nieco większymi artystami. Jeżeli zapewnisz dziecku miejsce do rozwoju jego artystycznych pasji oraz umieszczania fotografii, plakatów czy innych dekoracji z pewnością zaoszczędzisz na częstym malowaniu ścian pokoju. W pokoju przedszkolaka możesz powiesić dużą tablicę magnetyczną np. na drzwiach szafy czy na ścianie tak, aby dziecko miało do niej swobodny dostęp. Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy, wybierz tablicę z zaokrąglonymi rogami, dzięki czemu dziecko na pewno nie zrani się podczas jej użytkowania.

Tablica magnetyczna nad biurko

W pokoju ucznia i nastolatka możesz powiesić tablicę magnetyczną nad biurkiem lub w jego pobliżu. Dzięki temu dziecko będzie miało zawsze w zasięgu wzroku ważne notatki, plan zajęć czy ulubione fotografie. Ciekawym rozwiązaniem dla dzieci, które nie korzystają na tablicy magnetycznej z markerów, jest porycie jej powierzchni wykonaną na zamówienie naklejką, która w żaden sposób nie wpłynie na działanie tablicy, a pozwoli w pełni ją spersonalizować. Taką naklejkę np. z rodzinną fotografią lub każdym innym wzorem zamówisz w naprawdę niskiej cenie, zyskując wyjątkową dekorację każdego pomieszczenia.

Tablica magnetyczna to produkt w pełni uniwersalny, który może służyć do zabawy oraz nauki i jednocześnie spełniać funkcję dekoracyjną. Warto kupić ten typ tablicy także do innych pomieszczeń – dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz podręczny planer obowiązków, funkcjonalną „ramkę” na zdjęcia czy miejsce do zapisywania ważnych notatek. Dla rodziców, którzy chcą wyrobić w dziecku nawyk wywiązywania się z codziennych obowiązków, tablica magnetyczna może spełniać funkcję tablicy motywacyjnej, na której dziecko będzie zbierało punkty za konkretne zadania i dzięki temu zapracuje na ustaloną nagrodę.

Wiesz już, dlaczego warto powiesić tablicę magnetyczną w pokoju ucznia, przedszkolaka oraz w innych pomieszczeniach w domu, więc najwyższy czas wyruszyć na zakupy! Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach kupisz w sklepie tablice-magnetyczne.com, gdzie dokonasz także zakupu tablic kredowych i korkowych! Sprawdź i przekonaj się, że tablica magnetyczna dla dzieci to doskonała dekoracja pokoju, która wspiera rozwój i znacząco ułatwia utrzymanie porządku w notatkach!

więcej informacji: https://tablice-magnetyczne.com/tablice-magnetyczne-dla-dzieci.html

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)