26 sierpnia 2019 Udostępnij

Elegancja dostępna dla każdego - wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące to ulubiony element scenografii w filmach i teatrach. Ustawiane w centrum pomieszczenia kojarzą się z elegancją, luksusem i relaksem. Długie kąpiele w wannie z książką w ręku przy dźwiękach delikatnej muzyki i przy blasku świec to obrazki, które wywołują uśmiech i odprężenie.

Dobrze jest przenosić marzenia do rzeczywistości. Z pomocą przychodzą wanny wolnostojące, czyli produkty powszechne i chętnie kupowane. Pięknie wystylizowane, ergonomiczne i świetnie zaprojektowane wychodzą z fabryki firmy Jaquar, która wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Takie właśnie są ich wanny! Można je ustawić zgodnie z zapotrzebowaniem i nie  wpłynie to na funkcjonalność wnętrza. Produkty Jaquar są ponadczasowe i eleganckie. Kiedy je widzimy powodują, że przebudzają się w nas ukryte pasje do urządzania wnętrz. Dochodzą do głosu ukryte pragnienia, by stworzyć łazienkę doskonale dopasowaną do potrzeb i marzeń. Akcesoria łazienkowe przypominają, że dobrze wiemy jak chcemy urządzić swoją przestrzeń, dzięki temu, że są tworzone przez ludzi z pasją.

Wanny wolnostojące są chętnie wybierane i można je ustawić zgodnie z potrzebami. Nie ograniczają swobody poruszania się po łazience. Planując ich zakup warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane.  Julia, Alaska, Saipan, Eggy – modele od Jaquar są wykonane z akrylu, dzięki czemu są to wanny bardzo przyjemne w dotyku i mają wyjątkowo gładką powierzchnię, co powoduje, że są łatwe w utrzymaniu. Ten materiał ma też wyjątkowe właściwości powodujące dłuższe utrzymanie ciepłej wody. Nie dolewamy co chwilę ciepłej wody i dzięki temu ją oszczędzamy. Odpowiedzialność za gospodarowanie zasobami wody, czyli filozofia Go Green jest przyjęta przez Jaquar w projektowaniu i produkcji produktów łazienkowych.

Dodatkowo wanny wolnostojące posiadają obudowę zintegrowaną z wanną, nóżki i syfon w komplecie, a kosztują od 4-5 tysięcy złotych.  Dzięki tym dodatkom jak nóżki - łazienka zyska efektowy wygląd i będzie nawiązywać swoim wyglądem do klasycznego wystroju wnętrz. W katalogu Jaquar wanny mają różne kształty, które można dopasować do swoich potrzeb. Są między innymi owalne i prostokątne:  można je ustawić w różnych konfiguracjach  łazienki nie tracąc na jej efektownym wyglądzie.

Wanna wolnostojąca zachęca  swoim wyglądem do relaksu i sprawia, że nie chce się jej opuścić. Może nawet staniesz się do tego stopnia ich wielbicielem, że dasz jej drugie życie,  jak bohaterka kultowego filmu Śniadanie u Tiffaniego, która miała w swoim apartamencie w Nowym Jorku sofę  wykonaną z wanny wolnostojącej. Jest osadzona na mosiężnych nóżkach  i ma wyciętą jedną  ściankę, a w środku kolorowe poduszki.  

Produkty łazienkowe Jaquar są tworzone z  materiałów trwałych i wykonanych etycznie. W efekcie darzymy je większym szacunkiem, używamy z większą starannością i traktujemy jak dobrych znajomych, z którymi nie chcemy się rozstać.  Może znajdziesz je wśród wanien z katalogu firmy ukrytych pod nazwami Julia, Alaska, Saipan, Eggy. Te modele czekają na Ciebie!

 

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

 

Komentarze (0)