29 stycznia 2019 Udostępnij

Chcesz kupić mieszkanie na wynajem? Wybierz ofertę „pod klucz”

Nadal bardzo wielu inwestorów decyduje się na zakup mieszkań pod wynajem. Aby nieruchomość szybko zaczęła przynosić oczekiwane zyski, warto zdecydować się na usługę wykończenia go „pod klucz”.

Na mieszkaniu na wynajem można zarobić naprawdę dużo. Przede wszystkim inwestorzy czerpią wtedy zyski z regularnych opłat wnoszonych przez lokatorów, ale również mogą zarabiać na wzroście wartości mieszkania w czasie. Zakup mieszkania jako inwestycji najbardziej opłaca się w dużych miastach – dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim nowe inwestycje w Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy też we Wrocławiu.

Jeśli także myślisz o tym, aby zakupić mieszkanie na wynajem, warto wybrać takie, które posiada dodatkową usługę wykończenia „pod klucz”. Czym jest wykończenie „pod klucz” i dlaczego warto wybrać taką właśnie ofertę?

Dlaczego warto kupić mieszkanie na wynajem wykończone „pod klucz”?

Wykończenie „pod klucz” to usługa, która polega na wykonaniu większości prac wykończeniowych przez ekipę współpracującą z deweloperem. Prace obejmują wtedy malowanie ścian, wykończenie podłóg, łazienki, montaż drzwi wewnętrznych. Często także mogą włączać wykonanie kuchni na wymiar, oświetlenia. Wykończenie „pod klucz” wybierane jest z katalogu dostarczonego przez dewelopera – wystarczy tylko wskazać interesujące nas materiały lub skorzystać z pomocy projektanta wnętrz.

W przypadku mieszkania przeznaczonego na wynajem wykończenie „pod klucz” to przede wszystkim mniej obowiązków dla nowego właściciela, a także szybszy odbiór mieszkania – w efekcie może ono również prędzej trafić na rynek.Na uwagę zasługują także przystępne ceny usługi wykończenia pod klucz. Inwestorzy najczęściej decydują się na podstawowe, tanie pakiety wykończeniowe. Wtedy ceny wynoszą około 450-500 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości. Ceny obejmują już materiały oraz robociznę. Można również wkalkulować je w kredyt hipoteczny.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)