24 czerwca 2016 Udostępnij

Moda na designerskie kable w kolorowych oplotach

Urządzanie mieszkania może być dla nas dużym wyzwaniem, ale również ogromną przyjemnością. To, jak mieszkamy i w jakich wnętrzach żyjemy ma wpływ na nasze samopoczucie, dlatego warto otaczać się przedmiotami, które budzą w nas pozytywne emocje. Jeśli obecnie nie jesteśmy zadowoleni z naszego wnętrza, nie musimy od razu robić gruntownego remontu – czasem wystarczy niewielka zmiana. W dzisiejszych czasach różnorodne rozwiązania designerskie dają nam niezliczoną ilość możliwości urządzania wnętrz. Aby stworzyć niezwykły klimat wystarczy np. zmienić kolor kabla w oplocie!

Moda na surowe wnętrza i oryginalne rozwiązania każe nam zostawić kable na wierzchu i nie chować ich w ścianach czy sufitach. Obecność takiego kabla daje nam bowiem wiele możliwości: możemy zostawić go na suficie, ozdobnie zapleść lub spuścić w dół, przenosząc źródło światła na nieco inną wysokość. Możemy wykorzystać ściany do zrobienia świetlnej układanki albo za pomocą żarówek i kabli oddzielić od siebie pomieszczenia. Idealnym dopełnieniem kabli będą ozdobne żarówki, np. żarówki Edisona.

W jaki inny sposób wykorzystać ozdobne kable?

Ich kolorem możemy wyjątkowo ożywić wnętrze. Kolorowe kable w oplocie to nie tylko stonowane kolory, które zazwyczaj kojarzą się nam z surowymi budynkami. Oprócz typowych bieli, czerni, szarości i brązów, możemy dostać kable we wszystkich kolorach tęczy: odcienie czerwieni, różowego, niebieskiego, zieleni. Kolory pastelowe i wyraziste, jednolite i cieniowane, łączące kilka kolorów lub odcieni. Wybór jest na prawdę ogromny, a jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia!

Czym zatem kierować się wybierając kolorowe kable w oplocie?

Wiele zależy od rodzaju pomieszczenia, do którego planujemy zakupić taki designerski kabel. W kuchni czy łazience lub innych pokojach używanych głównie do pracy, lepiej postawić na kolory i sposoby zawieszenia, które nie będą nam przeszkadzać i nie będą nas dekoncentrować. W salonie, sypialni czy pokoju gościnnym można wybrać odważniejsze rozwiązania: kolory kontrastujące z wystrojem lub ciekawe sposoby ułożenia kabli.

Kolorowe kable w oplocie dają niesamowite możliwości dekoracji każdego wnętrza. W połączeniu z ozdobnymi żarówkami mogą stać się interesującym elementem w różnych pomieszczeniach. Dodadzą naszemu mieszkaniu charakteru, koloru i wyrazistości, sprawią, że nam będzie się lepiej i przyjemniej mieszkało, a nasi goście będą pod wrażeniem estetyki i nowoczesnego designu!

https://nulight.pl/16-kolorowe-kable-w-oplocie

Komentarze (0)