25 listopada 2016 Udostępnij

Konkurs dla blogerów „Magia świąt wokół stołu”

Zapraszamy każdego, kto bloguje na temat DIY, aranżacji, wystroju oraz architektury do wzięcia udziału w konkursie „Magia świąt wokół stołu”. Nie ważne, jak duży masz blog, ważne, że pokażesz jak pięknie można przystroić świąteczny stół. Do wygrania jest voucher na zakupy o wartości 1000 zł w sklepie wnętrzarskim. 

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy chcemy, aby wszystko było piękne, ciepłe i nastrajało nas do rodzinnych rozmów. Stół to w polskiej tradycji wyjątkowe miejsce przy którym się gromadzimy nie tylko, aby skosztować świątecznych potraw. Jest to przestrzeń wymiany wspomnień, nauki przez dzieci rodzinnej historii czy wspólnych zabaw. Ważne, by odpowiednio udekorować tak ważne miejsce i nadać mu odpowiedniego klimatu. Wtedy mamy gwarancję, że wszystkie rozmowy, jak i potrawy nabiorą innego wymiaru i będą zapamiętane na wiele lat. 

Konkurs „Magia świąt wokół stołu” ma znów przywrócić naszym stołom blask i zachęcić do spędzenia przy nim czasu wśród rodziny. Aby wziąć udział w zabawie należy jedynie zrobić zdjęcie własnej aranżacji i zamieścić je na swoim blogu wraz z linkiem do strony konkursowej https://fusionsystem.pl/konkursy/magia-swiat.html. Wpisy na blogu można dodać do dnia 20.12.16. Komisja konkursowa oceni 3 aspekty dekoracji:

- kreatywność oraz posłużenie się niestandardowymi  przedmiotami w aranżacji;
- nawiązanie do tradycji Bożego Narodzenia;
- budowa rodzinnej i przyjemnej atmosfery przy stole.

Co dokładnie należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

A taką nagrodę możesz wygrać dzięki swojej aranżacji stołu na Boże Narodzenie.

W dniu 23.12.2016 zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej. 

Pobierz: bannery konkursowe i zamieść je na blogu.
Pobierz: regulamin konkursu.

Komentarze (0)